مختصری درباره ما

شرکت زرین فام گردشگر پارس بامجوز وزارت میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی از شرکتهای نوین گردشگری است که با کادری حرفه ای و دارای دانش و مهارت و تجربه در امور  هتلداری و جهانگردی در داخل و خارج کشور ایران   مفتخر به خدمات رسانی به هموطنان عزیز و گردشگران خارجی می باشد.

نام شرکت زرین فام از نبوغ و نوآوری خاص ایرانیان در سده های پس از ورود اعراب به ایران گرفته شده است . در آن زمان استفاده از فلز طلایی در مصنوعات دستی و هنری ممنوع بود و ایرانیان با خلاقیت خود مصنوعاتی را تولید کردند که در ظاهر حالت طبیعی اما در نور تلالو زردرنگ طلایی را نشان می داد که به آن زرین فام یا طلا اندود گفته می شد.این شرکت امیدوار است بتواند در آینده نزدیک در صنعت گردشگری با خدمات طلایی خود بدرخشد

زمینه های فعالیت شرکت عبارتند از: برنامه ریزی و برگزاری سفرهای داخلی و خارجی ،سفرهای اختصاصی برای شرکت ها و سازمانها ،سفرهای دانش آموزی و دانشجویی ،تورهای آموزشی داخل و خارج از کشور ،تورهای طبیعت گردی ،تورهای یک روزه ، سفرهای آموزشی یوگا در هندوستان

اخذ ویزا جهت شرکت  در همایش ها و نمایشگاهها ،ارایه کلیه خدمات گردشگری به گردشگران خارجی ،خدمات گردشگری سلامت و پزشکی ،رزرو هتلهای داخلی و خارجی ، خدمات صدور بلیط ،صدور بیمه نامه مسافرتی ، مشاوره در جهت راه اندازی ومدیریت اماکن اقامتی و گردشگری

شرکت زرین فام دارای کارگزاران مستقیم در کشو رهای مختلف از جمله هندوستان، آذربایجان، عمان، ترکیه ، گرجستان و… بوده و در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، اهواز و… دارای نمایندگان فعال به جهت خدمات رسانی به مسافران می باشد.

شماره ثبت شرکت: ۵۵۳۰۷۳

شناسه ملی شرکت: ۱۴۰۰۸۹۱۴۴۸۸

 کد اقتصادی :

 کد پستی: ۱۴۶۳۶۴۷۱۹۴

بیانیه مدیریت

مدیریت و پرسنل شرکت زرین فام معتقد هستند که خدمات رسانی به جامعه گردشگری کشور عزیزمان ایران و معرفی پتانسیل ها و نقاط قوت آن به جهانیان رسالت بزرگ ما می باشد .

ما براین باوریم قدم اول در خدمات رسانی به گردشگران رعایت حقوق آنهاست که از آن جمله میتوان به برنامه ریزی دقیق سفر ،برگزار سفر با تمام توان وامکانات در جهت رضایت مسافران اشاره کرد.

اعتقاد ما این است که رضایت مسافران بهترینو عالی ترین نتیجه ای است که میتوانیم از فعالیت خود داشته باشیم .

همچنین تمام کوشش خود را به منظور توسعه پایدار و حفظ محیط زیست برای آیندگان معطوف می نماییم

همراهی با جامعه محلی مقصد و احترام متقابل بین ذی نفعان گردشگری در سفرهای ما تاکید شده است.

نوآوری و خلاقیت و برگزاری تورهای جدید و مقاصد نوین از اصول کاری ما در شرکت زرین فام گردشگر پارس می باشد.

امید است در سایه همکاری و رضایت مسافران عزیز بتوانیم به اهداف خود که همانا خدمات عالی با قیمت مناسب همراه با رضایتمندی همسفران و ثبت این شرکت به عنوان شرکت برتر در زمینه گردشگری داخلی و خارجی است نایل آییم.

"ما براین باوریم قدم اول در خدمات رسانی به گردشگران رعایت حقوق آنهاست که از آن جمله میتوان به برنامه ریزی دقیق سفر ،برگزار سفر با تمام توان وامکانات در جهت رضایت مسافران اشاره کرد"

علیرضا نوری

بنیانگذار

دریافت به روز رسانی و بیشتر

اندیشه های ذهنی به صندوق پستی شما